Zadaszenia materiałowe
725-214-217

 

Zobacz więcej

Żaluzje drewniane na wymiar
725-214-217

 

Zobacz więcej

NOWOŚĆ!!!
Donice z włókna szklanego na wymiar
725-214-217

 

Zobacz więcej

Nowości

Donice z włókna szklanego wykończone w stylu betonu architektonicznego lub cortenu. Cała zewnętrzna struktura donic to żywica imitująca beton architektoniczny lub corten.

Zadaszenia materiałowe

ZADASZENIA MATERIAŁOWE NA WYMIAR – TZW. ROLETY RZYMSKIE

U nas zamówisz na wymiar zadaszenie materiałowe rozsuwane. Idealne do ochrony przed promieniami słonecznymi. Nasze rolety wykonujemy z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne: deszcz, słońce. Dzięki niej stworzymy przyjemny cień zawsze gdy go potrzebujemy. Może ona być zarówno alternatywą dla zadaszenia stałego jak i jego uzupełnieniem (np. pod zadaszeniem  poliwęglanu bezbarwnego). W każdej chwili można go w prosty sposób zwijać bądź rozwijać (choćby częściowo).

przejdź do sklepu

 

SPOSÓB MONTAŻU:

Standardowo rozsuwanie/zsuwanie rolety odbywa się na rozpiętych między konstrukcją pergoli linkach stalowych. Materiał podwieszony jest na systemie bloczków i karabińczyków, które pozwalają na prosty demontaż materiału na zimę lub do prania. Mechanizm sznurkowy z kolei pozwala na ustawienie materiału w dowolnym położeniu.

przejdź do sklepu

 

JAK ZAMÓWIĆ ROLETĘ Z MATERIAŁU PODWIESZANEGO?

Wyślij do nas zdjęcie swojej pergoli na adres kontakt@pergoland.pl . Zdjęcie powinno być zrobione od dołu pergoli, tak aby można z niego było określić czy konstrukcja pergoli składa się tylko z zewnętrznej ramy ( jedno duże pole zadaszenia) czy posiada belki wewnętrzne wzmacniające ( kilka pól zadaszenia). Do zdjęcia dołącz wymiary wewnętrzne pola/pól w których chcesz zamówić materiał.

Na końcu wybierz kolor materiału z dostępnych poniżej:

przejdź do sklepu

 

Stwórz swoją własną strefę relaksu
Twoja pergola/altana najlepsze lata świetności ma już za sobą? Słońce lub wiatr nie zawsze pozwalają na relaks na własnym tarasie? A może chcesz odnowić lub odświeżyć jej stronę estetyczną? U nas zaprojektujesz dla siebie żaluzje, zamówisz zasłony lub materiał podwieszany na wymiar. A my To wszystko przywieziemy i zamontujemy…
PERGOLAND
ul. Chrobrego 54 lok. 14, 26-600 Radom
tel. +48 725 214 217, kom. +48 725 214 217
e-mail: kontakt@pergoland.pl
www.pergoland.pl
Copyright © 2022