Automatyczne systemy rolet przeciwsłonecznych
Rolety rzymskie materiałowe
725-214-217

 

Zobacz więcej

Żaluzje drewniane na wymiar – Shutters Modrzew syberyjski
725-214-217

 

Zobacz więcej

NOWOŚĆ!!!
Donice z włókna szklanego na wymiar
725-214-217

 

Zobacz więcej

Rattanowe meble ogrodowe
725-214-217
NOWOŚCI

Automatyczne systemy zadaszeń pergoli ogrodowych dostępne w Pergoland Design. Oferujemy automatyczne rolety rzymskie oraz kasetowe systemy sterowane na pilota.

Dekoracje tarasowe

Tutaj znajdziecie dekoracje tarasowe – akcesoria, dodatki oraz ozdoby, które stworzą niesamowity klimat na Twoim tarasie i wprowadzą domowe ciepło.

Makramy i inne cuda ze sznurka

Jedną z dekoracji tarasowych są makramy. To artystyczna sztuka ręcznego zaplatania sznurków znana od starożytności. Zachwyca nie tylko wyglądem ale też trwałością. Ręcznie plecione przez nas makramy to wspaniałe i unikatowe dekoracje, które idealnie ozdobią Twój taras czy ogród. Sprawdzą się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych przestrzeniach dodając im charakteru i przytulności. Technika makramy używana jest do tworzenia: kwietników, huśtawek, poszewek na poduszki, lampionów, ozdób ściennych czy leżaków. 

Na naszym sklepie internetowym sklep.pergoland.pl/dekoracje-tarasowe możesz zamówić ręcznie przez nas tworzone akcesoria z makramy. Tworzymy je z wysokiej jakości sznurków bawełnianych, plecionych lub skręcanych o grubości 3 lub 5 mm, w różnej gamie kolorystycznej.

 

 

Girlandy ogrodowe na wymiar

Nadaj swojej pergoli wyjątkowego charakteru. Nasze girlandy ogrodowe stworzą na Twoim tarasie idealną atmosferę do romantycznej kolacji i chwili relaksu na świeżym powietrzu. Dzięki niezwykłej grze światła podkreślą klimat ogrodu i wprowadzą niepowtarzalny klimat wokół domu. Girlandy zawieś w odpowiednim dla Ciebie miejscu.  Ciesz się ich urokiem cały rok.  Mimo, że ciepła aura w naszym kraju nie trwa zbyt długo, wydawałoby się, że girlandy trzeba zdemontować do następnego roku. Ponieważ są one odporne na wszelkie warunki atmosferyczne mogą pozostać na zewnątrz na okres zimowy. Mało tego, podczas okresu Świąt Bożego Narodzenia możesz wymienić żarówki na kolorowe, świąteczne i używać ich nadal jako lampek zewnętrznych.

 

Jak zamówić girlandy ogrodowe na wymiar?

 – wybierz kolor przewodu : biały lub czarny.

– wskaż długość girlandy ( 5m, 10m, 15m, 20m, 25m, 30m, 35m, 40m, 45m, 50m, 75m, 100m),

– podaj rozstaw oprawek pod żarówki ( co 25cm, 50cm, 75cm, 100cm),

– wybierz zakończenie girlandy: haczyk (jeśli będzie to docelowa końcówka), bądź gniazdo przelotowe (jeśli chcesz połączyć kilka girland ze sobą),

– określ długość przewodu zasilającego (długość od wtyczki do pierwszej oprawki).

Wszystkie te informacje prześlij do nas a my przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę zestawu.

Stwórz swoją własną strefę relaksu
Twoja pergola/altana najlepsze lata świetności ma już za sobą? Słońce lub wiatr nie zawsze pozwalają na relaks na własnym tarasie? A może chcesz odnowić lub odświeżyć jej stronę estetyczną? U nas zaprojektujesz dla siebie żaluzje, zamówisz zasłony lub materiał podwieszany na wymiar. A my To wszystko przywieziemy i zamontujemy…
PERGOLAND
26-640 Skaryszew, ul. Czeremchowa 40
tel. +48 725 214 217, kom. +48 725 214 217
e-mail: kontakt@pergoland.pl
www.pergoland.pl