Zadaszenia materiałowe
725-214-217

 

Zobacz więcej

Żaluzje drewniane na wymiar
725-214-217

 

Zobacz więcej

NOWOŚĆ!!!
Donice z włókna szklanego na wymiar
725-214-217

 

Zobacz więcej

Nowości

Donice z włókna szklanego wykończone w stylu betonu architektonicznego lub cortenu. Cała zewnętrzna struktura donic to żywica imitująca beton architektoniczny lub corten.

Dekoracje tarasowe

Tutaj znajdziecie akcesoria, dodatki, ozdoby, które stworzą niesamowity klimat na Twoim tarasie i wprowadzą domowe ciepło.

Makramy i inne cuda ze sznurka

Makrama to artystyczna sztuka ręcznego zaplatania sznurków znana od starożytności. Zachwyca nie tylko wyglądem ale też trwałością. Ręcznie plecione przez nas makramy to wspaniałe i unikatowe dekoracje, które idealnie ozdobią Twój taras czy ogród. Sprawdzą się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych przestrzeniach dodając im charakteru i przytulności. Technika makramy używana jest do tworzenia: kwietników, huśtawek, poszewek na poduszki, lampionów, ozdób ściennych czy leżaków. 

U nas możesz zamówić ręcznie przez nas tworzone akcesoria z makramy. Tworzymy je z wysokiej jakości sznurków bawełnianych, plecionych lub skręcanych o grubości 3 lub 5 mm, w różnej gamie kolorystycznej.

 

 

Girlandy ogrodowe na wymiar

Nadaj swojej pergoli wyjątkowego charakteru. Nasze girlandy ogrodowe stworzą na Twoim tarasie idealną atmosferę do romantycznej kolacji lub chwili relaksu na świeżym powietrzu. Dzięki niezwykłej grze światła podkreślą klimat ogrodu i wprowadzą niepowtarzalny klimat wokół domu. Zamawiając nasze girlandy zawieszasz je w odpowiednim dla Ciebie miejscu i cieszysz się ich urokiem cały rok.  Mimo, że ciepła aura w naszym kraju nie trwa zbyt długo, wydawałoby się, że girlandy trzeba zdemontować do następnego roku. Otóż nie, są one odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Mało tego, podczas okresu Świąt Bożego Narodzenia możesz wymienić żarówki na kolorowe, świąteczne i używać ich nadal jako lampki choinkowe.

 

Jak zamówić girlandy ogrodowe na wymiar?

Krok 1 – wybierz kolor przewodu girlandy: biały lub czarny.

Krok 2 – podaj długość girlandy ( 5m, 10m, 15m, 20m, 25m, 30m, 35m, 40m, 45m, 50m, 75m, 100m),

Krok 3 – podaj rozstaw oprawek pod żarówki ( co 25cm, 50cm, 75cm, 100cm),

Krok 4 – wybierz zakończenie girlandy: haczyk (jeśli będzie to docelowa końcówka), bądź gniazdo przelotowe (jeśli chcesz połączyć kilka girland ze sobą),

Krok 5 – podaj długość przewodu zasilającego (długość od wtyczki do pierwszej oprawki).

Wszystkie te informacje prześlij do nas a my przygotujemy dla Ciebie wycenę.

Stwórz swoją własną strefę relaksu
Twoja pergola/altana najlepsze lata świetności ma już za sobą? Słońce lub wiatr nie zawsze pozwalają na relaks na własnym tarasie? A może chcesz odnowić lub odświeżyć jej stronę estetyczną? U nas zaprojektujesz dla siebie żaluzje, zamówisz zasłony lub materiał podwieszany na wymiar. A my To wszystko przywieziemy i zamontujemy…
PERGOLAND
ul. Chrobrego 54 lok. 14, 26-600 Radom
tel. +48 725 214 217, kom. +48 725 214 217
e-mail: kontakt@pergoland.pl
www.pergoland.pl
Copyright © 2022