Automatyczne systemy rolet przeciwsłonecznych
Rolety rzymskie materiałowe
725-214-217

 

Zobacz więcej

Żaluzje drewniane na wymiar – Shutters Modrzew syberyjski
725-214-217

 

Zobacz więcej

NOWOŚĆ!!!
Donice z włókna szklanego na wymiar
725-214-217

 

Zobacz więcej

Rattanowe meble ogrodowe
725-214-217
NOWOŚCI

Automatyczne systemy zadaszeń pergoli ogrodowych dostępne w Pergoland Design. Oferujemy automatyczne rolety rzymskie oraz kasetowe systemy sterowane na pilota.

Rolety rzymskie materiałowe

ROLETY RZYMSKIE MATERIAŁOWE NA WYMIAR

U nas zamówisz rolety rzymskie materiałowe na swoją pergolę. Nowoczesne i idealne do ochrony przed promieniami słonecznymi. Nasze rolety wykonujemy z wysokiej jakości materiału odpornego na warunki atmosferyczne takie jak deszcz czy słońce. Dzięki niej stworzymy przyjemny cień zawsze wtedy gdy go potrzebujemy. Roleta rzymska może być zarówno alternatywą dla zadaszenia stałego jak i jego uzupełnieniem (np. pod zadaszeniem z poliwęglanu bezbarwnego lub mlecznego). Roletę w każdej chwili można w prosty sposób zwijać bądź rozwijać (choćby częściowo).

przejdź do sklepu

 

SPOSÓB MONTAŻU:

Standardowo rozsuwanie/zsuwanie rolety odbywa się na rozpiętych między konstrukcją pergoli linkach stalowych. Materiał podwieszony jest na systemie bloczków i karabińczyków, które pozwalają na prosty demontaż materiału na zimę lub do prania. Mechanizm sznurkowy z kolei pozwala na ustawienie materiału w dowolnym położeniu.

przejdź do sklepu

 

JAK ZAMÓWIĆ ROLETĘ RZYMSKĄ MATERIAŁOWĄ?

Wyślij do nas zdjęcie swojej pergoli na adres kontakt@pergoland.pl . Zdjęcie powinno być zrobione od dołu pergoli, tak aby można z niego było określić czy konstrukcja pergoli składa się tylko z zewnętrznej ramy ( jedno duże pole zadaszenia) czy posiada belki wewnętrzne wzmacniające ( kilka pól zadaszenia). Do zdjęcia dołącz wymiary wewnętrzne pola/pól w których chcesz zamówić materiał.

Na końcu wybierz kolor materiału z dostępnych poniżej:

(KOLORY MATERIAŁÓW NA ZDJĘCIACH MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ OD NATURALNYCH)

przejdź do sklepu

 

Stwórz swoją własną strefę relaksu
Twoja pergola/altana najlepsze lata świetności ma już za sobą? Słońce lub wiatr nie zawsze pozwalają na relaks na własnym tarasie? A może chcesz odnowić lub odświeżyć jej stronę estetyczną? U nas zaprojektujesz dla siebie żaluzje, zamówisz zasłony lub materiał podwieszany na wymiar. A my To wszystko przywieziemy i zamontujemy…
PERGOLAND
26-640 Skaryszew, ul. Czeremchowa 40
tel. +48 725 214 217, kom. +48 725 214 217
e-mail: kontakt@pergoland.pl
www.pergoland.pl