Zadaszenia materiałowe
725-214-217

 

Zobacz więcej

Żaluzje drewniane na wymiar
725-214-217

 

Zobacz więcej

NOWOŚĆ!!!
Donice z włókna szklanego na wymiar
725-214-217

 

Zobacz więcej

Nowości

Donice z włókna szklanego wykończone w stylu betonu architektonicznego lub cortenu. Cała zewnętrzna struktura donic to żywica imitująca beton architektoniczny lub corten.

Żaluzje tarasowe

ŻALUZJE OGRODOWE DREWNIANE

Panel żaluzjowy drewniany bardzo dobrze sprawdza się zarówno w zabudowie nowoczesnych altan, pergoli, ale również jako zabudowa balkonu lub tarasu. Wykonujemy go na wymiar według preferencji klienta. Szerokość pojedynczego panela żaluzjowego nie powinna przekraczać 100 cm z uwagi na stabilność konstrukcji i aby przeciwdziałać wyginaniu się poszczególnych szczebelków. Nasze panele wykonujemy tylko w wersji najbardziej ekskluzywnej, tj. wersji regulowanej (poszczególne szczebelki połączone ze sobą aluminiową listwą) poprzez którą możemy wszystkie szczebelki ustawić w dowolnym, wybranym przez siebie kącie.

Budowa żaluzji drewnianych:

Żaluzje wykonujemy z drewna modrzewia syberyjskiego, co sprawia, że są one dużo bardziej wytrzymałe i stabilne niż wykonane z rodzimych gatunków takich jak sosna lub świerk. Panele wykonujemy zarówno w wersji surowej (bez impregnacji i nadawania panelom koloru) jak i w kolorze w wybranej przez klienta wersji kolorystycznej. Szerokość panela żaluzji projektowany jest w przedziale 75 – 100 cm szerokości. Długość panela można zaprojektować do wartości 300 cm. Rama panela od długości 150 cm jest dzielona na dwie części łącznikiem aby cały panel był stabilniejszy. Wówczas można ustawiać każdy segment panela osobno:

Specjalnie dla naszych potencjalnych klientów udostępniamy kreator, który pozwoli na lepszą wizualizację  i lepsze dopasowanie paneli żaluzjowych do istniejącej już pergoli lub altany. 

Skorzystaj z wirtualnego kreatora pergoli aby dostosować ilość i szerokość żaluzji do wymiarów swojej pergoli. Kreator pozwala na wstawianie odpowiedniej szerokości panela drewnianego i pustej przestrzeni między nimi.

 

Wybierz kolor lazury w jakim chcesz mieć swoje żaluzje drewniane.

Stwórz swoją własną strefę relaksu
Twoja pergola/altana najlepsze lata świetności ma już za sobą? Słońce lub wiatr nie zawsze pozwalają na relaks na własnym tarasie? A może chcesz odnowić lub odświeżyć jej stronę estetyczną? U nas zaprojektujesz dla siebie żaluzje, zamówisz zasłony lub materiał podwieszany na wymiar. A my To wszystko przywieziemy i zamontujemy…
PERGOLAND
ul. Chrobrego 54 lok. 14, 26-600 Radom
tel. +48 725 214 217, kom. +48 725 214 217
e-mail: kontakt@pergoland.pl
www.pergoland.pl
Copyright © 2022