Rolety rzymskie materiałowe
725-214-217

 

Zobacz więcej

Żaluzje drewniane na wymiar – Shutters
725-214-217

 

Zobacz więcej

NOWOŚĆ!!!
Donice z włókna szklanego na wymiar
725-214-217

 

Zobacz więcej

Rattanowe meble ogrodowe
725-214-217
Nowości

Donice z włókna szklanego wykończone w stylu betonu architektonicznego lub cortenu. Cała zewnętrzna struktura donic to żywica imitująca beton architektoniczny lub corten.

Drewniane żaluzje tarasowe Shutters

DREWNIANE ŻALUZJE TARASOWE SHUTTERS

Drewniane żaluzje tarasowe – shutters bardzo dobrze sprawdzają się zarówno w zabudowie nowoczesnych altan, pergoli, ale również jako zabudowa balkonu lub tarasu. Wykonujemy go na wymiar według preferencji klienta. Szerokość pojedynczego shuttersa żaluzjowego nie powinna przekraczać 100 cm. Wymiar wpływa na stabilność konstrukcji oraz przeciwdziała wyginaniu się poszczególnych elementów. Nasze panele wykonujemy tylko w wersji najbardziej ekskluzywnej, czyli wersji regulowanej. Poszczególne szczebelki połączone ze sobą aluminiową listwą, poprzez którą możemy  szczebelki ustawić w dowolnym, wybranym przez siebie kącie.

Budowa żaluzji drewnianych:

Ruchome panele tarasowe wykonujemy z drewna modrzewia syberyjskiego.  Wysoka wytrzymałość drewna na zewnętrzne warunki atmosferyczne sprawia, że żaluzje są dużo bardziej  stabilne i nie ulegają zniekształceniom. Żaluzje tarasowe mogą być dostarczone zarówno w wersji surowej (bez impregnacji i nadawania panelom koloru) jak również w kolorze w wybranej przez klienta wersji kolorystycznej. Szerokość panela żaluzji projektowany jest w przedziale 75 – 100 cm szerokości. Długość shuttersa można zaprojektować do wartości 300 cm. Rama produktu od długości 150 cm jest dzielona na dwie części łącznikiem, aby cały panel był stabilniejszy. Wówczas można ustawiać każdy segment shuttersa osobno:

Specjalnie dla naszych potencjalnych klientów udostępniamy kreator, który pozwoli na lepszą wizualizację oraz lepsze dopasowanie paneli żaluzjowych do istniejącej już pergoli lub altany. 

Skorzystaj z wirtualnego kreatora pergoli aby dostosować ilość i szerokość żaluzji do wymiarów swojej pergoli. Kreator pozwala na wstawianie odpowiedniej szerokości panela drewnianego i pustej przestrzeni między nimi.

 

Wybierz kolor lazury w jakim chcesz mieć swoje żaluzje drewniane. 

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ WYBRANEGO KOLORU!!!

Stwórz swoją własną strefę relaksu
Twoja pergola/altana najlepsze lata świetności ma już za sobą? Słońce lub wiatr nie zawsze pozwalają na relaks na własnym tarasie? A może chcesz odnowić lub odświeżyć jej stronę estetyczną? U nas zaprojektujesz dla siebie żaluzje, zamówisz zasłony lub materiał podwieszany na wymiar. A my To wszystko przywieziemy i zamontujemy…
PERGOLAND
26-640 Skaryszew, ul. Czeremchowa 40
tel. +48 725 214 217, kom. +48 725 214 217
e-mail: kontakt@pergoland.pl
www.pergoland.pl