Zadaszenia materiałowe
725-214-217

 

Zobacz więcej

Żaluzje drewniane na wymiar
725-214-217

 

Zobacz więcej

NOWOŚĆ!!!
Donice z włókna szklanego na wymiar
725-214-217

 

Zobacz więcej

Nowości

Donice z włókna szklanego wykończone w stylu betonu architektonicznego lub cortenu. Cała zewnętrzna struktura donic to żywica imitująca beton architektoniczny lub corten.

Zasłony zewnętrzne

ZASŁONY OGRODOWE NA WYMIAR

Chcesz stworzyć na swoim tarasie przytulne miejsce do odpoczynku z książką w ręce? Chcesz przenieść swój salon na świeże powietrze? Zamawiając uszyte na wymiar zasłony ogrodowe przeniesiesz klimat salonu na swoje patio. Nie tylko dodają uroku ale również chronią przed deszczem lub słońcem.

Nasze zasłony ogrodowe szyjemy z najwyższej jakości tkaniny odpornej na zewnętrzne warunki atmosferyczne. Dzięki bogatej gamie kolorystycznej możesz dobrać ich kolor do charakteru i stylu swojego tarasu lub altany.  Do naszych zasłon wszywamy specjalne obciążniki, które nie pozwalają im na poddawanie się podmuchom wiatru i utrzymują je w stałym położeniu.

Stwórz swoją własną strefę relaksu
Twoja pergola/altana najlepsze lata świetności ma już za sobą? Słońce lub wiatr nie zawsze pozwalają na relaks na własnym tarasie? A może chcesz odnowić lub odświeżyć jej stronę estetyczną? U nas zaprojektujesz dla siebie żaluzje, zamówisz zasłony lub materiał podwieszany na wymiar. A my To wszystko przywieziemy i zamontujemy…
PERGOLAND
ul. Chrobrego 54 lok. 14, 26-600 Radom
tel. +48 725 214 217, kom. +48 725 214 217
e-mail: kontakt@pergoland.pl
www.pergoland.pl
Copyright © 2022