Automatyczne systemy rolet przeciwsłonecznych
Rolety rzymskie materiałowe
725-214-217

 

Zobacz więcej

Żaluzje drewniane na wymiar – Shutters Modrzew syberyjski
725-214-217

 

Zobacz więcej

NOWOŚĆ!!!
Donice z włókna szklanego na wymiar
725-214-217

 

Zobacz więcej

Rattanowe meble ogrodowe
725-214-217
NOWOŚCI

Automatyczne systemy zadaszeń pergoli ogrodowych dostępne w Pergoland Design. Oferujemy automatyczne rolety rzymskie oraz kasetowe systemy sterowane na pilota.

Zasłony zewnętrzne

ZASŁONY ZEWNĘTRZNE NA WYMIAR

Zasłony zewnętrzne stworzą na Twoim tarasie przytulne miejsce do odpoczynku z książką w ręce? Chcesz przenieść swój salon na świeże powietrze? Zamawiając uszyte na wymiar zasłony ogrodowe przeniesiesz klimat salonu na swoje patio. Nie tylko dodają uroku ale również chronią przed deszczem lub słońcem.

Nasze zasłony szyjemy z najwyższej jakości tkaniny odpornej na zewnętrzne warunki atmosferyczne. Dzięki bogatej gamie kolorystycznej możesz dobrać ich kolor do charakteru i stylu swojego tarasu lub altany.  Do naszych zasłon wszywamy specjalne obciążniki, które nie pozwalają im na poddawanie się podmuchom wiatru i utrzymują je w stałym położeniu.

W celu zamówienia zasłon skontaktuj się z nami na kontakt@pergoland.pl. 

Stwórz swoją własną strefę relaksu
Twoja pergola/altana najlepsze lata świetności ma już za sobą? Słońce lub wiatr nie zawsze pozwalają na relaks na własnym tarasie? A może chcesz odnowić lub odświeżyć jej stronę estetyczną? U nas zaprojektujesz dla siebie żaluzje, zamówisz zasłony lub materiał podwieszany na wymiar. A my To wszystko przywieziemy i zamontujemy…
PERGOLAND
26-640 Skaryszew, ul. Czeremchowa 40
tel. +48 725 214 217, kom. +48 725 214 217
e-mail: kontakt@pergoland.pl
www.pergoland.pl