Automatyczne systemy rolet przeciwsłonecznych
Rolety rzymskie materiałowe
725-214-217

 

Zobacz więcej

Żaluzje drewniane na wymiar – Shutters Modrzew syberyjski
725-214-217

 

Zobacz więcej

NOWOŚĆ!!!
Donice z włókna szklanego na wymiar
725-214-217

 

Zobacz więcej

Rattanowe meble ogrodowe
725-214-217
NOWOŚCI

Automatyczne systemy zadaszeń pergoli ogrodowych dostępne w Pergoland Design. Oferujemy automatyczne rolety rzymskie oraz kasetowe systemy sterowane na pilota.

O nas

W zakładce „O nas” przedstawiamy zespół, który od 15 lat zajmuje się budową pergol, altanek, tarasów. Kierując się potrzebami naszych klientów, w tym miejscu oferujemy produkty do aranżacji waszego tarasu/pergoli. Poprawa wyglądu pergoli czy tarasu sprawi, że poczujecie się jak w przytulnym salonie.

Drewniane żaluzje ogrodowe pomogą Wam w osłonięciu się od wiatru, deszczu, oraz promieni słonecznych. W słoneczne dni odsłonicie się również zasłoną tarasową lub rzymską roletą podwieszoną pod pergolą. Oryginalną i odporną na zewnętrzne warunki atmosferyczne. Uzupełnieniem aranżacji będą meble ogrodowe, makramy oraz donice z włókna szklanego. Te wszystkie funkcjonalne rozwiązania zaproponowane na stronie Pergoland.pl oraz w naszym sklepie internetowym sklep.pergoland.pl tworzymy z najlepszych materiałów, połączone z profesjonalnym wykonaniem, wytrzymałością i atrakcyjnym wyglądem.

Stwórz swoją własną strefę relaksu
Twoja pergola/altana najlepsze lata świetności ma już za sobą? Słońce lub wiatr nie zawsze pozwalają na relaks na własnym tarasie? A może chcesz odnowić lub odświeżyć jej stronę estetyczną? U nas zaprojektujesz dla siebie żaluzje, zamówisz zasłony lub materiał podwieszany na wymiar. A my To wszystko przywieziemy i zamontujemy…
PERGOLAND
26-640 Skaryszew, ul. Czeremchowa 40
tel. +48 725 214 217, kom. +48 725 214 217
e-mail: kontakt@pergoland.pl
www.pergoland.pl