Automatyczne systemy rolet przeciwsłonecznych
Rolety rzymskie materiałowe
725-214-217

 

Zobacz więcej

Żaluzje drewniane na wymiar – Shutters Modrzew syberyjski
725-214-217

 

Zobacz więcej

NOWOŚĆ!!!
Donice z włókna szklanego na wymiar
725-214-217

 

Zobacz więcej

Rattanowe meble ogrodowe
725-214-217
NOWOŚCI

Automatyczne systemy zadaszeń pergoli ogrodowych dostępne w Pergoland Design. Oferujemy automatyczne rolety rzymskie oraz kasetowe systemy sterowane na pilota.

Rattanowe meble ogrodowe

Spraw aby Twój ogród stał się Twoim salonem !

W sklepie internetowym oferujemy wytrzymałe rattanowe meble ogrodowe jako dodatek do pięknego tarasu. Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w dystrybucji oraz sprzedaży mebli technorattanowych na rynku angielskim i amerykańskim. Obecnie poszerzyliśmy naszą działalność o rynek polski. Nasze produkty cieszą się ogromnym uznaniem a także spełniają najwyższe oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników domowego wypoczynku.

Wygodne zestawy mebli ogrodowych dostępnych w naszym sklepie internetowym sklep.pergoland.pl/meble-ogrodowe/rattanowe-meble-ogrodowe – to świetne miejsce do spędzania czasu w zaciszu własnego ogrodu. Zestawy Gabriella czy Rose Elite doskonale będą pasowały do wystroju miejsca wypoczynku. Zestawy są wygodne i trwałe, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wymiary są obszerne, a poduszki grube i wygodne.

Większość naszych mebli jest w pełni zmontowana.

Stwórz swoją własną strefę relaksu
Twoja pergola/altana najlepsze lata świetności ma już za sobą? Słońce lub wiatr nie zawsze pozwalają na relaks na własnym tarasie? A może chcesz odnowić lub odświeżyć jej stronę estetyczną? U nas zaprojektujesz dla siebie żaluzje, zamówisz zasłony lub materiał podwieszany na wymiar. A my To wszystko przywieziemy i zamontujemy…
PERGOLAND
26-640 Skaryszew, ul. Czeremchowa 40
tel. +48 725 214 217, kom. +48 725 214 217
e-mail: kontakt@pergoland.pl
www.pergoland.pl